Suknelės, suknelės internetu

Nuo seno sukneles dėvėjo įvairaus amžiaus, luomo merginos ir moterys. Be abejo, aukštuomenės moterų sukneles siuvo profesionalūs, siuvimo amato mokęsi meistrai, buvo naudojamos kokybiškesnės, prabangesnės medžiagos. Didesne suknelių gausa taip pat galėjo pasigirti tik aukštuomenės atstovės, o paprasto luomo merginos turėjo vos vieną ar porą šio stiliaus drabužių. Be abejo, mūsų laiku yra didelis įvairiausių suknelių pasirinkimas, todėl galime laisvai varijuoti ir ypatingoms progoms įsigyti net ir labai išskirtinius dizainerių gaminius. O štai kasdienai, kuomet moterys dirba taip pat daug ir intensyviai kaip vyrai, renkantis suknelę didžiausias dėmesys krypsta į patogumo ir stiliaus vienovę. Be to, vis dažniau įsigyjamos suknelės internetu, kas leidžia moterims sutaupyti daug laiko.

Dėl suknelių dėvėjimo moterys pasidalijusios į keletą grupių: pirmosios mielai jas pasirenka ir dėvi kone kasdien, kitos gali dėvėti, bet tik tam tikromis progomis, o štai paskutinioji grupė moterų kategoriškai nemėgsta ir atsisako šio tipo drabužių. Tačiau bet kokiu atveju reikia pripažinti, jog būtent suknelė yra tas drabužis, kuris akcentuoja ir leidžia atsiskleisti moteriškumui. Pasirinkus tinkamą modelį galima paslėpti esamus figūros trūkumus ir pabrėžti privalumus.

Suknelių pasirinkimo įvairovė

Suknelės gali būti įvairaus ilgio (mini, midi, maxi), su ilgomis ar trumpomis rankovėmis, daugiau ar mažiau apnuoginančios viršutinę pečių ir krūtinės juostą, pabrėžiančios liemenį ar neatreipiant dėmesio į jį. Tinkamą modelį dera rinktis ne tik pagal figūrą, bet ir tos dienos planą, kur, su kuo planuojama būti. Juk itin atvira, trumpa ar žemę siekianti suknelė tikrai nebus tinkamas variantas į darbą moterims, užimančioms aukštas, atsakingas pareigas. Į darbą geriausia pasirinkti suknelę iki kelių ar šiek tiek žemiau jų, o štai atostogaujant, leidžiant laisvalaikį, keliaujant į paplūdimį, galima pasirinkti ir ne tokio griežto kirpimo suknelę, atidengiančią daugiau kūno, ypač vasaros metu.

Žiemai suknelių siuvimui pasitelkiamos šiltesnės medžiagos, todėl moterims, kurios mėgstą šį drabužį nereikia jo atsisakyti ir spaudžiant šaltukui. Svarbiausia pasirinkti šiltas pėdkelnes, kurios ne tik neleis sušalti, bet ir bus tos dienos stilių kuriantis akcentas.

Besilaukiančioms moterims šis drabužis vienas patogiausių. Galima pasirinkti laisvo stiliaus sukneles, kurios visiškai nevaržo judesių, neveržia, ar aptempto modelio, pabrėžiančias dailiai apvalėjantį pilvelį. Kadangi tai ypatingas laikas, kuomet didžiausias dėmesys skiriamas patogumui, todėl net ir aptemptų modelių suknelės yra iš elastingos medžiagos, kuri nespaudžia.

Ta pati suknelė į darbą ir vakarėlį – negali būti? Be abejo – gali!  


Kai kurios moterys įpratusios kaskart į šventę nusipirkti ar išsinuomoti naują suknelę. Tačiau norint atrodyti naujai ir stilingai visiškai nebūtina to daryti. Įsigykite klasikinę suknelę ir priderinę skirtingus aksesuarus kaskart keiskite savo įvaizdį. Tikriausiai daugelis žino ar bent yra girdėjęs apie garsiąją Coco Chanel, sukūrusią mažą juodą suknelę, kuri tapo būtinu drabužiu kiekvienos moters spintoje. Ją žavingoji mados ikona kūrė įkvėpta ne tik aukštos kokybės, ilgaamžiškumo siekio, bet ir praktiškumo. Kiekviena moteris tuo gali įsitikinti pati, įsigijusi tokią juodą klasikinio stiliaus suknelę, kuri pravers bet kokia proga. Tiks keliauti kasdien į darbą, susitikti su draugais, o papildomai priderinus puošnesnių aksesuarų puikiai atrodys teminiame renginyje, šventėje. Taigi, turint tokią suknutę, visuomet būsite stilinga, pataikysite į temą ir sutaupysite.

Be to, koks drabužis gali būti praktiškesnis už suknelę? Pasirinkus ją, kiekvieną rytą prieš keliaujant į darbą net nereikia galvoti apie drabužių derinimą. Mes siūlome tiek klasikinių suknelių modelių, tiek labiau išskirtinių stilingų suknelių, kurios pagyvins kasdienybę. Suknelių siuvimui naudojamos tik kokybiškos medžiagos, kurios nesiglamžo, nevaržo judesių, leidžia jaustis laisvai. Būtent tokie kriterijai ypatingai aktualūs veiklioms, užimtoms moterims, kurioms svarbiausia patogumas. Suknelės internetu – paprasta, greita, patogu. Čia galima ilgiau apžiūrėti gaminį, palyginti jį su kitu, be to siunčiantis niekuo nerizikuojama, kadangi netikus dydžiui suknelę galima grąžinti atgal. Laiką taupančioms moterims tai tikras išsigelbėjimas.