Palaidinės

Moterys taip jau sukurtos, jog spinduliuotų tiek savo išorinį grožį, tiek vidinį žavesį. Tikriausiai daugelis sutiks, jog drabužiai išties prisideda prie mūsų geros savijautos ir pasitikėjimo savimi, o palaidinės yra vienas iš dažniausių kasdienių moteriškų rūbų. Juk sau patinkanti ir gerai besijaučianti moteris visuomet labiau užtikrinta savo galimybėmis ir gali pasiekti daug daugiau. Nors užtikrintumas gimsta dėl vidinės ramybės ir savęs pažinimo, tačiau negalime paneigti, jog apranga turi didelės įtakos tam, kaip jaučiamės. Turbūt moterys neprieštarautų teiginiui, jog itin gerai jaučiamasi su nauju drabužiu, be to, įsigijus naują gaminį bent vieną dieną tikrai žinome, jog turime, ką apsirengti.

Palaidinės - atella.lt

Kad naują drabužį vilkėtume ne vieną kartą, perkant svarbu įvertinti jo praktiškumą, pavyzdžiui, palaidinės dera tiek prie kelnių, tiek prie sijono. Palaidinės taip pat gali būti derinamos su skirtingo stiliaus drabužiais bei kaskart gaunami vis kitokie, stilingi deriniai. Straipsnyje apžvelgiame, į ką verta atsižvelgti, kad naujos palaidinės atitiktų jūsų lūkesčius bei būtų kokybiškos.

Palaidinės internetu: kaip išsirinkti?

Dabar vis dažniau laiką taupančios moterys apsiperka neišeidamos iš namų, o radusios laisvą minutę – drabužius įsigyja internetu. Juk tai taip paprasta bei patogu: galima tiesiog gulėti lovoje, šnekučiuotis su drauge ar per pietų pertrauką darbe išsirinkti sau patinkančios palaidinės spalvą, dydį bei dizainą. Taip pat šios palaidinės greitai ir patogiu būdu atkeliauja iki mūsų, nereikia jokių papildomų pastangų. Daugeliui nebeliko abejonių ir dėl to, jog netikusius drabužius galima grąžinti. Tačiau, jų grąžinimas užima šiek tiek laiko, todėl mes siūlome apsipirkimo metu skirti kelias minutes daugiau laiko, bet įsigyti tikrai tinkantį gaminį. Palaidinės tikrai nereiks grąžinti, jei vadovausitės šiais patarimais:

  • atidžiai renkamės dydį. Renkantis internetu tikrai nereikėtų meluoti sau dėl dydžio, juk per mažos, stipriai aptempiančios ir spaudžiančios palaidinės ne tik neatrodys gražiai, bet ir varžys judesius. Be to, kartais skirtingų gamintojų dydžiai gali skirtis, tad geriau pasikliauti išmatavimais. Įsigyjant palaidinę svarbiausios apimtys per krūtinę ir klubus (klubų apimtis būtina, nes nuo to priklauso ar palaidinės bus vietoje ir nekils į viršų, kas atsitinka, kai pasirenkame per siaurą drabužį). Jei dvejojama ir kyla klausimų dėl išmatavimų, visuomet galima kreiptis į pardavėją ir pateikti užklausą;
  • įvertiname medžiagą, drabužio sudėtį. Renkantis internetu tai labai paprasta, kadangi prie kiekvieno palaidinės modelio yra nurodoma, kokia drabužio sudėtis. Tai padės nuspėti, kaip seksis drabužį nešioti, kokios bus jo savybės, kaip reikės gaminį prižiūrėti.
  • apgalvojame stilių. Jį renkamės priklausomai nuo to, kokioje aplinkoje ir su kokiais kitais drabužiais planuojamos dėvėti palaidinės. Jei palaidinės bus dėvimos darbe, svarbu, kad tiktų kitų turimų šios stiliaus gaminių, tuomet lengviau viską suderinsime. Laisvalaikiui galima įsigyti ir išskirtinio stiliaus gaminį, kuomet norisi dar nematytų derinių, kažko naujo. Be to, renkantis pagal stilių svarbu įvertinti ar pasirinktas palaidinės modelis Jums tiks. Geriausia tai įvertinti pagalvojus apie panašius turimus palaidinės modelius;
  • renkamės spalvą. Spalva ne mažiau svarbi nei kiti išvardintieji aspektai. Juk dažnai matome, kad drabužio modelis ir tinka, ir patinka, tačiau apsirengus jį mes pačios tarsi nublankstame, o pakeitus spalvą – reikalai iškart pasitaiso. Taigi, nors internetu spalvos prie savęs nepatikrinsime, tačiau galime atsižvelgti į savo turimų drabužių spalvų gamą. Taip pat yra keletas universalių spalvų, kurias pasirinkus tikrai pataikysime. Tai: juoda, balta, kūno, tamsiai mėlyna (taip vadinama karališka), spalvos, kurios tinka įvairaus gymio moterims, o palaidinės šiomis spalvomis taip pat dažnai gaminamos. Atidžiau vertinti reikėtų ryškias, pretenzingas spalvas, kurios kartais gali atrodyti šiek tiek neskoningai, be to jas sunkiau priderinti prie kitų drabužių.