Jūsų prašymas grąžinti prekę arba pakeisti ją kita, turi būti pateikiamas grąžinimo formoje. Ją rasite čia.

Užpildę grąžinimo formą, užklijuokite grąžinimo lipduką ant pakuotės ir išsiųskite per LPExpress arba Omniva paštomatą.


1. Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktuose (2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 271 ir 2001 m. rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 258) nustatytą tvarką Pirkėjas turi teisę pristatytas prekes grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos.

 

2. Be standartinės internetu įsigytiems pirkiniams taikomos prekių grąžinimo politikos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintomis nuotolinės prekybos taisyklėmis, ES klientai turi 7 darbo dienų terminą, per kurį gali atšaukti savo užsakymą. Šis terminas pradedamas skaičiuoti kitą dieną po prekių gavimo. Be to, pranešimą apie užsakymo atšaukimą privalote pateikti raštu mūsų Klientų aptarnavimo tarnybai ir jame nurodyti savo konkretų užsakymą.

 

3. Pardavėjas supranta, kad gali būti, jog dėl įvairių kompiuterio ar monitoriaus charakteristikų ir (arba) nustatymų elektroninėje parduotuvėje demonstruojamo ir originalaus produkto išvaizda skirsis. Pardavėjas neatsako už jokius tokiu pagrindu Pirkėjo priimtus sprendimus.

 

4. Pakeisti prekes kitomis arba jas grąžinti galima tik tais atvejais, jei prekės nebuvo naudotos, jei jos neišpurvintos ir jei nepažeistos. Rekomenduojame grąžinti prekę tvarkingoje pakuotėje, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. 

 

5. Mes galime pakeisti prekę tik kita, jai lygiaverte preke net ir tais atvejais, jei pageidautumėte pakeisti dydį ar spalvą. Jei pageidaujate prekę pakeisti kitos rūšies preke, tokiu atveju įsigyta prekė turi būti atitinkama tvarka grąžinama, o nauja įsigyjama pagal šioje interneto svetainėje taikomą prekių įsigijimo tvarką.

 

6. Pinigai už grąžintas prekes Pirkėjui gali būti grąžinti per 3-7 dienas nuo prekių grąžinimo dienos ir Pardavėjo patvirtinimo, kad prekes jis priėmė kaip grąžintas. Prekių pristatymo mokestis nėra grąžinamas.

 

7. Jei prekę pageidaujate grąžinti tam, kad pakeistumėte ją kita arba susigrąžintumėte sumokėtus pinigus, naudokitės grąžinimo lipduku, kuris atkeliavo kartu su jūsų siuntiniu. Atsakomybės už negautas grąžinamas prekes mes neprisiimame. Prekių grąžinimas yra nemokamas visoje Lietuvoje, jeigu siunčiama naudojantis mūsų pridėtu grąžinimo lipduku. Kitu atveju, grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. 

 

8. Paprastai prašymas leisti grąžinti prekę apdorojamas per 48 valandas nuo jo gavimo. Tačiau laikotarpiais, kaip apkrovos būna didelės, dėl pašto tarnybų vėlavimo arba nedarbo dienų apdorojimas gali užtrukti ilgiau. Šiems atvejams priskiriami sezoninių arba akcijinių išpardavimų laikotarpiai labai ypatingu laiku, pavyzdžiui, per Kalėdų ir Naujųjų Metų laikotarpį.